Szukaj

Serwis

Archiwum

Informacje

Links

| Strona domowa | Zdrowe jedzenie dla p… »

Zdrowa dieta i aktywność fizyczna w każdym wieku

środa, 16 grudzień 2015 at 08:37 am.

Nieodzowna w każdym wieku jest regularna aktywność fizyczna oraz odpowiednio zbilansowana dieta. Warto wpajać to dzieciom, ale nie bać się także wprowadzać zmian w późniejszym, dorosłym życiu.

Niezależnie od tego jaki sport jest naszym ulubionym, warto zacząć systematyczne ćwiczenia bez niepotrzebnej straty czasu. Przyniesie to tylko same korzyści - poprawę zdrowia oraz kondycji, lepsze samopoczucie, zgrabniejszą sylwetkę oraz spokojniejszy sen.

Warto, wraz z intensywnymi treningami, wprowadzić również zmiany w diecie, bo zdrowe odżywianie powinno być podstawą każdego człowieka. Regularne porcje owoców oraz warzyw, dużo produktów z błonnikiem, picie dużej ilości wody, a do tego ograniczenie słodyczy oraz kawy, przyniesie dobre i szybkie rezultaty. Wzmocni nasz organizm i poprawi odporność.

cztery komentarze(-y)

Jeden lub więcej komentarzy oczekuje na akceptację przez redaktora.(pole opcjonalne)
(pole opcjonalne)

Moderacja komentarzy w tym serwisie jest aktywna. To oznacza, że twój komentarz nie będzie widoczny na stronie dopóki nie zostanie zaakceptowany przez redaktora.

Zapamiętać informacje o tobie?
Uwaga: Wszystkie znaczniki HTML poza <b> i <i> zostaną usunięte z twojego komentarza. Możesz dodawać linki wpisując po prostu adres URL lub e-mail.