Szukaj

Serwis

Archiwum

Informacje

Links

« Klucz do zdrowia? Die… | Strona domowa |

Małe zmiany

Niewielkie zmiany mogą mieć wielkie znaczenie!

czwartek, 17 grudzień 2015 at 7:31 pm.

Nie każdy ma czas, by codziennie czy choć kilka razy dziennie uprawiać sport, ale wcale nie trzeba od razu biegać czy pływać, by zachować zdrowie, dobrą kondycję, a także doskonałe samopoczucie (oraz smukłą sylwetkę). Wystarczy dbać o zdrowe odżywianie, a także starać się prowadzić higieniczny tryb życia. Najgorszym, co można zrobić, jest spędzanie wolnego czasu przed telewizorem.

Warto aktywnie spędzać czas, gdy tylko jest to możliwe. Można także znaleźć wiele okazji do ruchu przy wykonywaniu codziennych czynności, na przykład nie jeździć windą tylko wchodzić po schodach, wybierać spacer do pracy zamiast jazdy samochodem czy komunikacją miejską itp. Ważne są też modyfikacje w diecie, przede wszystkim unikanie tłustych, smażonych potraw oraz nadmiaru cukru w diecie oraz tzw. pustych kalorii.

dziewiętnaście komentarze(-y)

Jeden lub więcej komentarzy oczekuje na akceptację przez redaktora.(pole opcjonalne)
(pole opcjonalne)

Moderacja komentarzy w tym serwisie jest aktywna. To oznacza, że twój komentarz nie będzie widoczny na stronie dopóki nie zostanie zaakceptowany przez redaktora.

Zapamiętać informacje o tobie?
Uwaga: Wszystkie znaczniki HTML poza <b> i <i> zostaną usunięte z twojego komentarza. Możesz dodawać linki wpisując po prostu adres URL lub e-mail.