Estry etylowe kwasów omega 3, 6 i 9

Każdemu z nas zależy nie tylko na dobrym zdrowiu, ale również i na zdrowym wyglądzie. Wszystko to sprowadza się do tego, że należy stworzyć jak najlepsze warunki dla rozwoju oraz funkcjonowania naszego organizmu. Dotyczy to nie tylko zmniejszenia kontaktu ze szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, ale również i dostarczenia do organizmu wszystkich niezbędnych składników. Można to robić poprzez stosowanie odpowiednio dobranej diety do potrzeb naszego organizmu jak również i poprzez stosowanie suplementów diety.

Korzystnym i jednocześnie bezpiecznym rozwiązaniem są suplementy diety zawierające estry etylowe kwasów omega 3, 6 i 9 produkowane przez firmę Skotan. Są one mieszaniną takich olejów jak olej lniany, z czarnej porzeczki, z wiesiołka oraz z ogórecznika. Ponadto nie zawierają konserwantów, dzięki czemu są w pełni bezpieczne dla zdrowia człowieka. Można je bez przeszkód stosować w czasie ciąży, u mały dzieci jak również i u osób starszych. To bardzo dobre uzupełnienie codziennej diety.

Ponadto estry etylowe kwasów omega 3, 6 i 9 mają znaczny wpływ na prawidłowy rozwój mózgu, wzroku oraz układu nerwowego. Wspomagają także wchłanianie wapnia, dzięki czemu mamy mocne i zdrowe kości oraz zęby. Oprócz tego regulują poziom cholesterolu oraz trójglicerydów, co zmniejsza ryzyko wystąpienia chorób układu sercowo-naczyniowego. Wspomaganie naturalnej odporność przekłada się również na profilaktykę chorób nowotworowych oraz układu immunologicznego. Przynoszą bardzo dużo korzyści dla całego naszego organizmu.